3. mjesto :

  

 

 

Sveti Ivan Zelina

11.12.2010.

 

 

djevojčice 2000. i mlađe

trener : Saša Vučić

 

 

Split

08.-12.08.2011.

 

 

djevojčice 2000. i mlađe

trener : Dean Vučić

 

 

Kočevje ( Slovenija )

12.05.2012.

 

 

djevojčice 2000. i mlađe

trener : Saša Vučić

  

 

Senj

26.05.2012.

 

 

dječaci 2002. i mlađi

trener : Jelena Boban

  

 

Rude

10.02.2013.

 

 

dječaci 2003. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

 

Pisarovina

09.06.2013.

 

 

dječaci 2002. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

 

Vrhnika ( Slovenija )

14.-16.06.2013.

 

 

djevojčice 1999. i mlađe

trener : Saša Vučić

 

 

Vrhnika ( Slovenija )

14.-16.06.2013.

 

 

djevojčice 2000. i mlađe

trener : Saša Vučić

 

 

     

Karlovac

14.04.2014.

 

   

  

dječaci 2004. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

 

 

Čavle

03.05.2014.

 

 

dječaci 2004. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

 

Rugvica

14.06.2014.

 

 

dječaci 2004. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

 

Vrhnika ( Slovenija )

13.-15.06.2014.

 

 

djevojčice 2003. i mlađe

trener : Saša Vučić

  

 

Valpovo

04.10.2014.

 

 

dječaci 2004. i mlađi

trener : Višnja Perković

    

 

Čavle

21.03.2015.

 

 

dječaci 2004. i mlađi

trener : Višnja Perković

  

Čavle

21.03.2015.

 

 

dječaci 2005. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

Pisarovina

09.05.2015.

 

 

dječaci 2004. i mlađi

trener : Višnja Perković

 

  

Šibenik

21.11.2015.

 

 

dječaci 2006. i mlađi

trener : Višnja Perković 

 

 

 

Kozarska Dubica ( BiH )

23.01.2016.

 

 

djevojčice 2004. i mlađe

trener : Saša Vučić

  

  

Karlovac

10.04.2016.

 

 

djevojčice 2006. i mlađe

trener : Saša Vučić


   

Karlovac

17.04.2016.

 

 

dječaci 2005. i mlađi

trener : Višnja Perković


 Karlovac

17.04.2016.

 

 

djevojčice 2005. i mlađe

trener : Saša Vučić

 

 

 

 

Pisarovina

21.05.2016.

 

 

djevojčice 2007. i mlađe

trener : Biljana Ivošević

  

  

Vrhnika ( Slovenija )

18.-19.06.2016.

 

 

djevojčice 2000. i mlađe

trener : Saša Vučić


     

Zagreb

09.12.2016.

 

 

dječaci 2009. i mlađi

trener : Ivan Mihić

  

                                    

Ljubuški (BiH)

25.02.2017.

 

    

 

dječaci 2007. i mlađi

trener : Andreja Ćosović

                      

 

                                  

Čavle

18.03.2017.

 

    

 

dječaci 2007. i mlađi

trener : Andreja Ćosović

   

                                  

Čavle

18.03.2017.

 

    

 

dječaci 2008. i mlađi

trener : Višnja Perković

   

                                       

Radeče (Slovenija)

08.04.2017.

 

    

 

dječaci 2006. i mlađi

trener : Višnja Perković

        

Dol pri Hrastniku (Slovenija)

27.05.2017.

 

    

 

djevojčice 2006. i mlađe

trener : Saša Vučić

  

                                  

Samobor

04.06.2017.

 

    

 

djevojčice 2000. i mlađe

trener : Saša Vučić

   

                                  

Rude

04.06.2017.

 

    

 

djevojčice 2006. i mlađe

trener : Saša Vučić

   

                        

Zagreb

03.12.2017.

 

    

 

djevojčice 2007. i mlađe

trener : Saša Vučić

 

                        

Zagreb

03.12.2017.

 

    

 

djevojčice 2008. i mlađe

trener : Saša Vučić

 

  

                                  

Gospić

04.03.2018.

 

    

 

djevojčice 2007. i mlađe

trener : Saša Vučić

   

                                  

Gospić

04.03.2018.

 

    

 

djevojčice 2009. i mlađe

trener : Saša Vučić

   

                         

Čavle

24.03.2018.

 

    

 

dječaci 2009. i mlađi

trener : Dean Vučić

 

                      

Pisarovina

27.05.2018.

 

    

 

djevojčice 2007. i mlađe

trener : Dean Vučić

 

 

                        

Slovenj Gradec (Slovenija)

29.09.2018.

 

    

 

dječaci 2010. i mlađi

trenerica : Višnja Perković

   

 Velika Gorica

15.12.2018.

 

    

 

djevojčice 2008. i mlađe

trenerica : Višnja Perković

                                   

Zagreb

16.12.2018.

 

    

 

djevojčice 2009. i mlađe

trenerica : Višnja Perković

 

                                   

Zagreb

16.12.2018.

 

    

 

dječaci 2010. i mlađi

trenerica : Višnja Perković

 

  

                                                                          

Kostelec na Hane (Češka)

27.01.2019.

 

    

 

dječaci 2008. i mlađi

trenerica : Višnja Perković

                         

                                                                               

Ljubuški (BiH)

02.03.2019.

 

    

 

djevojčice 2008. i mlađe

trener : Dean Vučić

                      

     

Ljubuški (BiH)

02.03.2019.

 

    

 

dječaci 2010. i mlađi

trenerica : Andreja Ćosović

 

Gospić

09.03.2019.

 

    

 

dječaci 2008. i mlađi

trenerica : Višnja Perković